Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
87 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

tyle facet przeszedł,najpierw śmierć przyjaciela rivera phoenixa,za którą się obwinia,później w zyciu miłosnym,najpierw pierwsze jego dziecko rodzi się martwe,później jego narzeczona ginie w wypadku,będąc jednocześnie w ciązy,a na sam koniec umiera jego siostra na białaczkę.kurde !!!,gościu ma ciągle pod górke,a się nie poddaje,dużo ludzi po takich przejściu załamało by się kompletnie i rozważałoby samobójstwo.on nie załamał się tylko dlatego bo uciekł w pracoholizm,szczęściem w nieszczęściu,że jest aktorem,i próbuje całkowicie oddać się roli,by zapomnieć o tragediach co go w życiu spotkały

dj_carlos

masz całkowitą rację,tyle nieszczęścia na jednego człowieka to koszmar.wielu by oszalało,ale to twardy chłop.

Wera_135

Dokładnie

dj_carlos

Dzięki temu może to najnormalniejszy aktor hollywood, mieszka w bloku jeździ metrem połowę dochodów przeznacza na walkę z rakiem. Jedyny aktor którego cenię za osobowość a nie tylko za grę bo reszta to szkoda gadać

karolonka

Nie mieszka w bloku. Jest sąsiadem Dicaprio, ale faktycznie normalny i sympatyczny gość.

Mapa1808

http://m.bebzol.com/pl/keanu-reeves-jakiego-nie-znales.77445.html ja na kilku stronach i w paru wywiadach przeczytalam takie informacje na ile to prawda to nie wiem na ogół nie interesuję się życiem gwiazd bo zwykle niestety nie ma czym może się zmieniło w każdy razie wciąż można znaleść takie informacje w necie dla zainteresowanych wkleiłam link

karolonka

to jednak jego siostra żyje?,dobre chociasz i to,musiałem cos pomylić,ale wiedziałem że faktycznie miała białaczkę,a czy on jest najnormalniejszym człowiekiem w hoolywood,tego to nwm,podobno jest przez te doświadczenia życiowe,,troche taki zamkniety w sobie i nielubi o tych rzeczach mówić,bardziej osoba depresyjna niż sympatyczna,ale mogę się mylić może ty wiesz jaki on faktycznie jest ps.fajnie że przeznacza dochód na walkę z rakiem,ale nie tylko on w showbiznesie tym

karolonka

to jednak jego siostra żyje? dobre i to, widocznie musiałem coś pomylić,ale fakt wiedziałem że ma białaczkę,ale co do osobowości reevsa że niby to najnormalniejszy gość w hoolywood to podobno przez te złe doświadczenia jest bardziej zamknięty w sobie,i nie lubi mówić o tych rzeczach co go spotkały,niby jest bardziej osobę depresyjną niż sympatyczną,ale mogę się mylić,możesz mnie poprawić,bo dokładnie jaki ma charakter to tego nwm na 100 % ps.fajnie że przeznacza dochód na walkę z rakiem,ale nie on jedyny wspiera akcje charytatywne w hoolywood

dj_carlos

Osoba cierpiąca na depresje może być jednocześnie osobą miłą niezależnie od choroby i taką osobą jest właśnie Keanu.

Szajba

nie chodziło mi oto dokładnie,miałem na myśli że jako osoba dość zamknięta w sobie nie lubi za bardzo stykać się z innymi ludźmi,co wcale nie znaczy że nie musi być sympatyczna,przy lepszym poznaniu ps.jak stwierdziłem wcześniej nie wiem dokładnie jaki jest prywatnie,to tylko moje przypuszczenia

dj_carlos

Keanu z wszystkich gwiazd ma chyba najwięcej zdjęć z fanami, nie można powiedzieć o nim, że stroni od ludzi. A siostra żyje - mieszka na którejś z włoskich wysp.

dj_carlos

Byłem na festiwalu Camerimage, gdy był na nim po raz pierwszy i ogółem to bardzo sympatyczny facet, który dałby pewnie autografy wszystkim, gdyby go nie popędzano na umówione spotkania. Od osoby przyjmującej gości dowiedziałem się później, że sprawia wrażenie bardzo nieśmiałego.

speiderman

Też słyszałem, że miły gość

karolonka

https://www.youtube.com/watch?v=EMB1EOnUwX8

banchory

Super :)

karolonka

Trochę może i jest w tym kreacji na 'ordinary guy', ale ciekawe.

Mapa1808

Też tak słyszałem, ogólnie jest dobrze odbierany przez normalsów

karolonka

Oprócz Keanu za to jakim jest człowiekiem to cenię sobie chyba jeszcze tylko Adriena Brody'ego.

karolonka

jeszcze w metrze miesjca siedzacego ustepuje ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Brehen

Potwierdzone info

ania_10

Moja wypowiedź jest z przymrużeniem oka. Nie bierz tego do siebie Aniu ;)

Brehen

Skąd, czytalam ze to prawda

Mr_Krytyk

W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Keanu Reeves :D Przed wyjazdem do USA myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Cholernie się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać - próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Keanu, ale ta ryczała i ryczała.

I nagle Keanu wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Keanu odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią. Zajebiście sympatyczny facet.

karolonka

https://www.youtube.com/watch?v=EMB1EOnUwX8

karolonka

Racja. Większość sławnych ludzi to siedlisko w pewnym sensie patologii i złych wzorców poza planem.

A K.Reeves wydaje się, że jest zaprzeczeniem tego. Ale nie znamy dokładnych szczegółów tego jaki był w młodości czy jego myśli, a nie sztuka stać się lepszym człowiekiem po przejściach i w wieku 40 lat wzwyż, a sztuka być takim od początku do końca.

returner

Wymagasz od ludzi doskonałości. Człowiek dojrzewa i się zmienia, bo na tym polega życie. Dobrze jeżeli zmienia się na lepsze. Szkoda tylko, że musiał tak dużo wycierpieć....

dj_carlos

a pan to jest jego znajomym że wie co Keanu myśli i jak się czuję?
uwielbiam takich internetowych biografów

użytkownik usunięty
dj_carlos

Wiesz. Gość jest w troche innej sytuacji niz inni. Owszem z tego co piszesz to przezyl naprawde duzo. bardzo duzo ale w przeciwienstwie do np wielu biednych polakow ona ma konto pelno $$$ i moze wyjechac, uciec, korzystac z wielu uciech zeby zapomniec. A polak zostaje w swoim M2 z problemami. Bez pomocy panstwa itp.

użytkownik usunięty

mialo byc ON. ON ma konto.

dj_carlos

Może to wszystko zaplanowane przez Iluminatów i Hollywood żeby był lepszym aktorem ?

SlasherManiak

Albo reptilianow, albo szaraków!

A6T

dopre

dj_carlos

Keanu to stara bardzo madra dusza..... a takie akurat nie przepadaja za blichtrem i slawa, choc paradoksalnie showbiznes mu ja zapewnil z nawiazka. Nie spotkalam w wywiadach z nim i o nim, zeby ktos o nim zle cos powiedzial. Po Matrixie aktorzy z nim grajacy wypowiadali sie o nim fantastycznie, jako o koledze, czlowieku, choc przynzawali, ze jest bardzo "enigmatyczny". Jest bardzo skromny, czesto w wywiadach mowi, ze jest zwyklym facetem niewiele wiedzacym o zyciu - ma do siebie dystans. Jest faktycznie niesmialy, co widac czesto w wywiadach jak reaguje na komplementy pod swoim adresem. Fani go uwielbiaja za to jaki jest. Mysle, ze ogromna pokora, ktora nosi w sobie zdzialala w jego przypadku cuda.... Jego aktorstwo mnie czesto "nie powala", ale osobowosc godna podziwu. Chcialabym go spotkac osobiscie i pogadac o zyciu. Mysle, ze to czlowiek z krwi i kosci. Rzadko sie takich spotyka zwlaszcza w showbizie.... No i z pieniedzy nie robi bożka..... bardzo wspiera swoja chora siostre na bialaczke z ktora jest mocno zwiazany emocjonalnie..... Po Matrixie I czesci calej produkcji pokupil luksusowe motory. Ma facet gest ;-)

dj_carlos

Ja bardzo go lubie, pokochałam go w filmie spacer w chmurach. Ale przyglądając sie jego biografii (kumpel sie zaćpał. i z tego co czytałam jego narzeczona będąc w ciąży w chwili swojej śmierci także była pod wpływem narkotyków) czyli pewnie też lubił albo lubi sobie przyćpać. cóż takie życie gwiazdora...

dj_carlos

Szkoda mi kolesia 50lat na karku ani żony ani dzieci, a wygląda na naprawdę fajnego człowieka

dj_carlos

to ile on ma rodzeństwa?nie przypadkiem 2 siostry?

Sol1987

właściwie to ma 3 bo aż 2 to siostry przyrodnie jedna ma inną matkę,a druga innego ojca niż keanu,jedna z nich miała białaczkę ale na szczęście z tego wyszła,jak mylnie napisałem u góry

dj_carlos

tyle przeszedł i wciaz wyglada na 30 powinien wydac jakas ksiazke

dj_carlos

Poradził sobie bo miał pieniądze i sławę. Łatwo wtedy zapomnieć o niepowodzeniach czy tragediach. Masz kasę ze wszystkim dasz sobie radę nie masz wszystko cię złamie.

Beny1234

Cóż najlepszym przykładem na to że kasa i sława są rozwiązaniem wszystkich problemów są (byli) Tony Scott i Robin Williams...

dj_carlos

Na domiar złego jeszcze kariera mu przyhamowała po Matrixach :/ Gdzie jesteś Keanu?

dj_carlos

Przyznał się publicznie do wieloletniej depresji niedawno. Wysłał wtedy w świat piękny apel. Czemu obwinia sie za smierć River'a? Chyba nie imprezował pamiętnego wieczoru z nim?

dj_carlos

fakt szkoda go...

dj_carlos

bidulek naprawde .Na swiecie sa miliony takich ludzi jak on ,z jedna roznica -nie maja tyle hajsu na koncie .A Williams byl slaba glupia ciota .Moj ojciec po wypadu stracil wzrok ,brat jest chory na schize a matka byla chodzacym wrakiem przez chorobe ,zylismy z renty,nawet nigdy nie chcialem i nie oczekiwalem wspolczucia od ludzi ,bo teorytycznie gowno by mi to dalo (pisze to zeby pokazac ,ze takie slowa jak :bardzo mi przykro ,szkoda mi cie,nie martw sie bedzie dobrze,ch**a daja i swoje problemy trzeba rozwiazywac samemu a nie latac jak jakis debil po psychologach) jakos nie strzelilem sobie w dynke

avada_kadavra

swoja droga doceniam go ,ze nie zali sie na swoje zycie i nie robi z siebie smiecia na dywanach jak wiekszosc elity aktorskiej(babki sa najgorsze,wsadza sobie nawet piorka w dupe ,zeby byc zauwazonymi ,zaslaniajac sie orginalnoscia i przekazem ,ktorego one same nawet nie rozumieja)

avada_kadavra

Co nie znaczy ,ze gościa nie może być szkoda, ludzie mają w sobie czasem współczucie i nie ma to nic wspólnego z tym czy ktoś się nad sobą użala czy nie, jeden będzie drugi nie będzie.
Gość jednak przeżył dużą depresję i ślady takich przeżyć jednak pozostają wewnątrz co by nie mówić i jak nie udawać przed ludźmi ,ze jest inaczej.

avada_kadavra

z debilem to przegiales i to mocno! przecież jak ktoś ma bardzo wielkie problemy i nie może sam SB pomóc (jeżeli sam potrafi to chwała mu za to) to właśnie dobry psycholog czy psychoterapeuta może cos pomóc(zresztą po to oni są chyba jakbys nieAuwazył :p) na przyszłość wiec nie wyzywaj wiec tak ludzi którzy po prostu nie są tak silni psychicznie i sami SB dawaja rady bo to podejście zupełnie pozbawione empatii i współczucia swoje może i trochę przezyles ale nikt ci nie umarł jak u keanuu wiec tu się do niego nie porównój bo nie wypada za bardzo..narka

dj_carlos

Sorry teraz jak przeczytałem wywnioskowalem ze twoja matka zmarła..

avada_kadavra

To, że ma hajs to jego zasługa. nie ukradł, nie dostał, tylko ruszył d... i pracował na to, żeby ten hajs zarobić. Takiego argumentu w ogóle bym nie stawiał, to może świadczyć o jakichś kompleksach. Poza tym uczucie straty kogoś bliskiego jest takie same bez względu na to, czy mamy kasę czy nie

dj_carlos

Gość sprzedał bliskich za karierę to teraz gryzie go sumienie i stara się jakość wybielić. Nie każdy jest takim bezdusznym żartownisiem jak Jim Currey.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones