Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Oby moje geny polsko-irańskie były tak mocne jak Jego... zresztą jego styl życia typu: Samotnik z wyboru i singiel od wielu lat też mi odpowiada. :)

Jared Leto też nie ma żony... kurde może faktycznie coś w tym jest :P Z tego co wiem Keanu nie jest ani wegetarianinem, abstynentem też chyba nie (jeśli tak to proszę mnie poprawić), w wywiadzie pytali się go też czy może w takim razie używa jakiegoś super drogiego kremu do twarzy - zaprzeczył :P A więc chyba po prostu geny. Fakt, że jak będzie się chlało, paliło i nie ruszało to i geny też za bardzo nie pomogą ale po jego wypowiedziach widać, że jednak robią dużą cześć roboty.

A ta kwestia z byciem singlem faktycznie bardzo ciekawa :D

użytkownik usunięty
Rebreg

Mnie po prostu podoba się idea bycia bezdzietnym (żadnego obciążenia psychicznego, fizycznego i finansowego) i niezamężnym - w dobie czasów, gdzie papierek tak naprawdę niczego nie gwarantuje lepiej więc tego ślubu nie zawierać. Ale rzecz jasna to tylko moja osobista opinia :)

On nie mial idei bycia bezdzietnym. Jego coreczka urodzila sie martwa, a narzeczona (ta sama, ktora urodzila Ave) zginela bedac w ciazy (w dziwnych okolicznosciach i podobno niezbyt trzezwa i nie mowimy o alkoholu) w wypadku samochodowym. Ja bym sie zalamala po takiej traumie.

Rebreg

Same geny nie załatwią sprawy, jak zajedziesz się, żyjąc intensywnie a niezdrowo, niemniej są ludzie, którzy w pewien sposób zastygają w czasie. Wiadomo, że według metryki mają swoje lata, ale to jakby przechodziło obok nich. Miał coś takiego David Bowie, ma coś takiego Tilda Swinton. Ma coś takiego Keanu.

Myślałem, że masz żydowskie albo arabskie korzenie. Same mieszane geny niczego nie gwarantują raczej tryb życia. Popatrz na cyganów. Mieszane drawidyjsko - europejskie geny i cholera wie jeszcze jakie i 90% w wieku 30 lat wygląda na scapiałego 50 latka.

użytkownik usunięty
zarptak

No w porządku, styl życia tez tak naprawdę odpowiada i zależy od tego (dużo snu, unikać uzywek, ćwiczenia, itp.)
A przodkowie Cyganów wywodzą się chyba bodajże z Indii (jeśli się nie mylę) - a wędrowniczy tryb życia nie nalezy do tych najzdrowszych :)

Od czasów zakończenia drugiej wojny światowej nie ma już wędrownych cyganów na cygańskich wozach. Zostali przez komunistyczne władze osadzeni w barakach kamienicach i blokowiskach. Miałem okazję dobrze poznać kilkudziesięciu cyganów i ich szybkie starzenie się jest ściśle powiązane z lenistwem fizycznym i intelektualnym, brakiem podstawowej higieny i złą dietą opartą na używkach i śmieciowym jedzeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones