Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Polubiłem aktora po filmie "Speed" , "Adwokat Diabła" , "Matrix". Ale dopiero po obejrzeniu filmu "Słodki Listopad", uważam,że jest to jeden z najlepszych aktorów. potrafi się odnaleźć i w każdej roli. Moja ocena 10/10

DSLMarvel_Behnke

masz racje.ja tez ogladalam slodki listopad dzisiaj i bardzo mi sie podobało i podobał ;)
10/10

asik_5

ja oglądałam słodki listopad jakiś rok temu, sam film oceniłabym najwyżej na 8/10, chociaż reeves faktycznie tam pokazał klasę... ale każdemu, kto nie oglądał polecam z nim film Spacer w Chmurach- trochę melodramat, ale świetny.;.

nemezis

za role nelsona mossa dostal nominacje do maliny....... niezla klasa ;)

psychopatka

Był słaby, jak zawsze niestety.

wre

Keanu To nalebszy aktor, i wcale nie jest słaby!!!

Alma_2

pacino, deniro, norton... to sa najlepsi aktorzy, reeves jest moze (naj?)przystojniejszy :-)

DSLMarvel_Behnke

Reeves jest niezły. Moze nie powala ale jest ok co pokazał szczególnie w Adwokacie Diabła!!! :P

Leszczyk

w adwokacie diabla nawet nie widzialam reevesa... caly blask padl na Ala Pacino i slusznie

psychopatka

hehehehehe, jaka wyobraźnia
Pozdrawiam!!!

Alma_2

to bylo do mnie? hmm... jezeli uwazasz ze Reeves zrobil lepsza robote od pacino to mi cie szkoda troche... ale tylko troche, kiedys dojrzejesz... pozdrawiam

psychopatka

Tak Tak Tak właśnie do ciebie,
Moim skromnym zdaniem Keanu dobrze gra, (jak wcześniej już wiele razy wspomniałam) ale Al lerze jest dobry, ja do niego naprawde nic nie mam. Tylko uważam że tak samo dobrze zagrał w tym filmie jak Keanu.
Pozdrawiam :)))

Ps.: Tylko już nieodpisuj że niema porównania.

psychopatka

Tak wogóle ta kwestia dojrzewania...
o tym gadają tylko ci co mają z tym problemy.

DSLMarvel_Behnke

'Listopad' to Lomax, który wydostał się z machiny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones