Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

czy jesteście czyms podobni do keanu reevesa ? jak macie coś z keanu to piszcie tu ! ja mam plaskostopie , stawiam nogi do srodka i sie boje ciemnosci tak jak on ! piszcie ludzie ! pozdro dla brada pitta i keanu !

użytkownik usunięty
Mr_T

Niestety nic nie mam z Keanu!!!!!;D jedyny z nim związek to to że lubię ogladać z nim filmy, i może kiedys tez soatanę aktorką( kto wie) :D

Emka, tego Ci życzymy! :D
Ja mam chyba tylko ciemny kolor oczu i włosów ^^

użytkownik usunięty
black_celebration

A dziękuje serdecznie, mam nadzieje że moje marzenie się kiedyś spełni ;D

użytkownik usunięty

O tak Emka i abyś zagrała u boku Keanu w jakimś filmie ;)
Ja jako dziewczyna jesli chodzi o wygląd to wcale nie jestem do niego podobna, nawet do Rachel (która jest moją ulubioną aktorką, ale wszyscy sobie myslą skoro jest moją ulubienicą to coś tam mam do niej podobnego, jednak tak niestety nie jest) Hmm... Keanu teraz mało gada, tak więc jak ja byłam mała to również nic nie gadałam i przez to wysłano mnie do przedzszkola jak miałam 3 latka, zawsze mówiono, ze jestem nie ufna do ludzi, ale to jednak pozostało do dzis, tak wiec jedynie to mnie łączy/ło z nim :P
Moje marzenie to pojechać do LA i spotkać się z Keanu i z Rachel! :)

Mela Ty mało gadasz?! Aż mi ciężko uwierzyć patrząc z perspektywy forum ;p Ale przynajmniej przypomniałaś mi tą cechę, tak chyba ja też tak mam :)
Pozdrawiam ;d

użytkownik usunięty
black_celebration

a co do gadania, to ja akurat tez jestem z reguły niegadatliwa( ale ja wiadomo są czasami i odstepstwa od tej reguły ) :P

użytkownik usunięty
black_celebration

Haha no tak! Ale wiesz jak się było małym człowieczkiem to wiadomo :P no masz rację, no tak własnie teraz za dużo gadam i to jeszcze bez sensu, a najlepiej jak sie rozgadam to pozniej znajomi tylko mówią: "aha i wszystko wiem" :) no ale co ja na to poradzę?! Ale na forach byanjmniej staram się bym gadała sensownie, inteligentnie i na temat, ale i tak mi to nie wychodzi... okej juz się przymknę bo znó się zacyzna :P

Ale wydaje mi się to pozytywną cechą u Keanu, bo jak już wspominałyśmy na forum o nim to on jest cichy, ale jak już coś powie to nie wiadomo o czym on to gada, zawsze potrafi dobrać jakieś inteligentne słówko do danej sytuacji, ze później nie wiadomo skąd on to bierze, a my we słowniku musimy sprawdzać :P

Jeśli chodzi o mnie, to chyba jedynie ciemne oczy i czarne włosy....i palenie papierochów...niestety:/

Jestem raczej przeciwieństwem Keanu:
On - Panna, ja - Lew:)
On raczej małomówny, introwertyk - ja zdecydowanie ekstrawertyk i gaduła:)
On, unikający jak ognia fotoreporterów i bycia osobą publiczną - ja na siłę pcham się w centrum uwagi i na pierwszy plan,heh:)
On - świetnie prezentujący się w garniturze, taki trochę dumny, wyniosły, nieprzystępny i elegancki - a ja w garsonce wyglądam jak na balu przebierańców, zdecydowanie wolę podarte jeansy.


A co do podobieństw, to bardziej już przypominam wytatuowanego, szurniętego indywidualistę - mr Johnny'ego Deppa LOL:)

Btw: Czy Keanu ma jakiś tatuaż? Z tego co zauważyłam to chyba nie ma...?


sandra_2

Całe szczęście nie ma :) No chyba że w miejscach... ;p
Fajne porównania, przy okazji też lew jestem ;)

black_celebration

W takim razie pozdro dla Lwicy:) Btw, podobno Lew i Panna tworzą udane pary (nie tylko w sensie związków, ale przyjaźni też) - na zasadzie przeciwieństw (chociaż mój mąż Wodnik jest, nie Panna, ale też spokojny raczej:)

sandra_2

A jeżeli o mnie chodzi, to bardzo czesto słyszem od nieznajomych osób, któe dopiero poznam, że jestem barzdo podobny do Keanu :P A charakteru może mam to, że jestem spokojny, choć też nie zawsze :)

użytkownik usunięty
Szajba

hehe a to z Ciebie przystojniak jest! :P

A ja jestem nieufnym raczkiem! :D

A on chyba jest leworęczny?!

użytkownik usunięty

Ja jestem strzelcem :D :]
Tak on jest leworęczny, ja niestety nie ...

Hheh Szajba - naprawde jestes to niego podobny? dobrze wiedzieć ;D

użytkownik usunięty

Ja też nie :( ale za to mój kolega z klasy jest :P zawsze coś

Ja mam z nim tyle wspólnego, że on jest panną i ja jestem panną... :)

sandra_2

a ja jestem taki jak on
nie lubie jak ktos mi robi zdjecia ( dlatego jak jestem na wycieczkach szkolnych to na zdjeciach mnie nie ma)
nie mowie za duzo, raz mialem na sobie garnitur ale fajnie wygladam)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ja tez chce zostac aktorem zawsze chcialem wystapic z takimi aktorami jak : Paul Walker,Vin Diesel i Keanu zawsze chciałem mieć taką fryzurę jak Paul Walker ,Mięsnie jak Vin Diesel i styl Keanu Reeves

użytkownik usunięty
dawid10809

w takim razie życzę ci aby twe życzenie bycia aktorem się spełniło;)

jestes jednym z niewielu udzi ktorzy ktorzy w to wierza dzieki za to wsparcie

użytkownik usunięty
dawid10809

najważniejsze że ty sam w to wierzysz i że masz siłe by iść za swoimi marzeniami :)

a jakie jest twoje marzenie ?

użytkownik usunięty
dawid10809

na razie mam jedno by pewien kretyn który podrabia mi konto tu o nicku "sanczopansa" by znikł wreszcie z filmwebu, troll jeden

niektórzy nie powinni mieć dostępu do internetu.. a jak już by zniknął to jakie marzenie ?

użytkownik usunięty
dawid10809

jak już by znikł, to jest kilka marzeń : wyjazd do Egiptu, napisanie książki która stałaby się bestsellerem, dostanie się na studia z reżyserii i scenariopisarstwa w Łodzi ;D no i of course wygrana w totka xD

bardzo lubisz Johnny"ego Deppa ,zresztą jak można go nie lubić

użytkownik usunięty
dawid10809

fakt lubię Deppa , mam ogromny sentyment do jego filmów np tj Edward Nożycoręki ;]

mam w klasie kumpla wielki fan Deppa ,na historii mieliśmy o piratach wtedy baba się spytała go przy odpowiedzi

kto był najsłynniejszym piratem
Johnny Depp

użytkownik usunięty
dawid10809

powinien był odpowiedzieć Captain Jack Sparrow, savvy ? ;D

nie dziwię się że jest jego fanem, pełno ma fanów zresztą tutaj na swoim forum, chociaż nie brakuje też i hejtów którzy dobra mogliby rzucić jakąś konstruktywną krytyką, ale nie oni wolą obrzucać mięsem jego fanów ..co jest po prostu żałosne.

jestesmy na forum Keanu Reevesa , jakis czas temu widzialem komentarz do pana Keanu a konkretnie
"chyba najgorszy żyjący aktor obok dżonego depa"
ale nie dałem obrazić Pana Reevesa ani Deppa

użytkownik usunięty
dawid10809

co ja mogę dodać hejterz gonna hejt i tyle, bo niby co to jest "najgorszy aktor bla bla" ktoś widocznie nie wie co to jest konstruktywna krytyka ani argumenty na poparcie swoich "racji".

Szczerze pisząc, to takimi wypowiedziami , oni sami siebie obrażają ;) ;)

i to są właśnie skutki dawania wszystkim ludziom dostępu do internetu

użytkownik usunięty
dawid10809

niektórzy powinni przechodzić odpowiednie testy psychologiczne zanim da się im dostęp do zakładania kont na portalach społecznościowych.

użytkownik usunięty
dawid10809

a ty udzielasz się czasem u Deppa, bo chyba Cię tam nie widziałam ostatnio ? :)

wiesz ja mam trochę zaprzątaną głowę ,zaznaczam że chce obejrzeć a jak obejrzę to zapominam ocenić
nie ma moich komentarzy ale mam go w ulubionych

użytkownik usunięty
dawid10809

aha, no to rozumiem ;)

poza tym szukam sobie dziewczyny(bez skojarzeń) a teraz jest trudno o w miarę normalną (wszędzie same plastiki)

użytkownik usunięty
dawid10809

hymm musisz szukać bardziej i dogłębniej, dużo jest plastiku - owszem, ale normalne dziewczyny też są - zapewniam że jeszcze nie wyginęły ;)

dlatego szukam,równie dobrze mógł bym wziąść pustą solarkę ale nie wiem czemu nie potrafie

użytkownik usunięty
dawid10809

bo puste jest dla Ciebie widocznie za puste ;) udanych " łowów " życzę ;)

najlepsze dziewczyny spotyka się na wakacjach spotkałem tam niemal idealną a teraz nawet nie wiem co się z nią dzieje

użytkownik usunięty
dawid10809

a numeru od niej nie wziąłeś ? ;) wtedy wiedziałbyś co u niej. :) wakacje się zbliżają poznasz kogoś nowego zresztą :)

wziąłem ,zadzwoniłem jakiś czas póżniej odebrała i rozmawialiśmy , następnego dnia zadzwoniłem ale nieodebrała , obdzwoniłem wszystkich ludzi którzy mieli do niej nr , zadzwonili ale nic

użytkownik usunięty
dawid10809

hymm tak niestety już bywa, ale bez załamki, jest ciepło piękna pogoda wakacje już niedługo - zobaczysz poznasz znów tą panią idealną

Ja tam nikogo nie szukam , skupiam się na wyżej wymienionych marzeniach :D

w tym roku też poznałem idealną..prawie idealną jedyną jej wadą było to że zajęta ale trzeba iść przez życie dalej

użytkownik usunięty
dawid10809

nie warto walczyć o kogoś kto jest zajęty, fakt trzeba się godzić z pewnymi rzeczami i mieć nadzieje że nastąpią korzystne zmiany w życiu :)

Dobra rada : nie szukaj zbyt gorączkowo miłości, ona sama Cię dorwie - w odpowiednim czasie

jak bym był naprawdę zakochany to dla niej zrobiłbym wszystko , jak znajdę to nigdy nie przedstawię jej swojej rodziny
rodziców i brata to jeszcze ale moje siostry mnie skompromitują

użytkownik usunięty
dawid10809

dlaczego miałyby Cię skompromitować ? ;> jeśli mogę spytać...

one po prostu powiedzialy by wszystkie przykrosci w moim zyciu,moje wypadki no i te zdjecia z dziecinstwa ,wolalbym raz ja oklamac niz zeby widziala wszystko

użytkownik usunięty
dawid10809

eee tam kłamac nie wolno, związek oparty na kłamstwie szybko się rozpadnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones