Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Moim zdaniem najlepszy aktor to Johnny Depp. Keanu Reeves mu do pięt nie dorasta! Johnny zagrał we wielu znakomitych filmach i udowodnił, że jest bardzo dobrym aktorem. Każda jego rola jest niesamowita, Johnny potrafi stworzyć niesamowity charakter postaci. Johnny potrafi zagrać w każdym filmie: w komedii romantycznej ("Benny & Joon"), w horrorze ("Jeździec bez głowy"), w thrillerze ("Sekretne okno"), w komedii ("Beksa"), w dramacie ("Rozpustnik"), w przygodowych filmach dla dzieci ("Piraci z Karaibów", "Charlie i fabryka czekolady").

Bez urazy dla fanów Keanu Reeves'a, ale uważam, że jego talent aktorski jest widoczny tylko w "Matrixie". Uważam, że Keanu jest ... hmm ... jest całkiem niezłym aktorem ale w porównaniu do Johnny'ego Deppa uważam, że ... co to w ogóle mówić. Nie ma porównania! Johnny Depp jest REWELACYJNY!

Jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią - przepraszam.

From_Hell

A skąd taki nagły atak, który porównuje go z Deppem?? Czyżby złość, po tym, że Keanu wygrywa w rankingu na yahoo z Deppem?? Depp owszem, aktor z górnej półki, ale wg mnie Keanu nie odstaje od niego. A może nawet przerasta, choć wg mnie to kwestia gustu. Trzeba wziąć pod uwagę to, że raz, gdyby nie Nicolas Cage to Depp prawdopodobnie. nie byłby tym, kim teraz jest. Kolejna sprawa to taka, że Tim Burton, który jest reżyserem jednym z najlepszych, tworzy filmy, które zazwyczaj(po tym, co widziałem to tylko Marsjanie to kicha) osiągają sukcesy. I bez Deppa też by osiągały sukces. Kolejna sprawa to taka, że Depp gra w filmach kostiumowych(Piraci, Charlie, Rozpustnik, Edwardzik, itp?) A jeżeli ktoś ma kostium i różni się on tak bardzo jak właśnie Sparrow od Willy Wonki to jest dużo łatwiej, grać zróżnicowaną postać. Keanu Reeves, gra zazwyczaj zwykłych ludzi, poza Neo(choć to też nie jest do końca odmieniec, jak np. Edward Nożycoręki). Jest prawie zawsze tak samo ucharakteryzowany, czyli ?Czarne włosy, podobne uczesanie, ogolony, czarny garnitur i gra zwykłych ludzi).
Keanu potrafi się sprawdzić w komediach(Wspaniała przygoda Billa i Teda), romantycznych filmach(Dom nad jeziorem), kostiumowych(choć mało ich było, bo ?aż? 2, to jednak genialna gra w Małym Buddzie) w dramacie(Przez ciemne zwierciadło, Moje własne Idaho), akcji(Speed, Na fali), thrllierze(Adwokat Diabła). Takich przykładów filmów, może być ?a lot more!!!?
I jak chcesz coś więcej wiedzieć na temat Reevesa to zapraszam do siebie na bloga, gdzie jest poświecony specjalny temat. Naprawdę miło by było, bo jest tam sporo informacji, które mogą Cię zaskoczyć i spowodują, że zmienisz na temat Reevesa pogląd. Skoro uważasz, że Reeves to tylko Matrix, to naprawę polecam więcej filmów z nim zobaczyć. A tak na sprostowanie, to czy ty naprawdę uważasz, że Depp jest lepszy od Jacka Nicholsena?? Roberta DeNiro?? Anthonego Hopkinsa?? Anthonego Quinna?? Ala Pacino?? + sporo innych? Z całym szacunkiem, ale nie jest on najlepszym aktorem i wybacz jak Cię uraziłem.
Pozdrawiam serdecznie.

From_Hell

czlowieku ty sie kompletnie nieznasz Keanu Reevs jest zdecydowanie lepszym od Johnego Deppa matrix to tylko jeden z wielu filmow w ktorych zagral znakomicie np. constantine,speed, adwokat diabla

iwanpl

Są gusta i guściki - jak dla mnie jest na odwrót - Johnny odstaje od Keanu. Ale wszystko zależy od Twoich upodobań...

From_Hell

Depp gra hrabiów z gotyckiego horroru, Keanu cyberpunkowych hakerów. Obaj się przydadzą, aczkolwiek Depp wyczynia dziwniejsze rzeczy z twarzą (a i tak uśmiechnie się na to człowiek-guma, czyli Willem Dafoe).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones