Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Keanu ...kosmitą?

użytkownik usunięty

Na interii wynalazłam artykuł takiej treści :

"Keanu Reeves wystąpi w ramake'u klasycznego obrazu science fiction z 1951 roku "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".

Keanu Reeves zagra kosmitę Klaatu, który przybywa na Ziemię z ważną misją.

Akcja oryginalnego filmu, który wyreżyserował Robert Wise, rozgrywała się na początku lat 50., w okresie "zimnej wojny".

Latający spodek wchodzi na orbitę i ląduje w Waszyngtonie. Z jego wnętrza wychodzi kosmita Klaatu, który niespodziewanie zostaje postrzelony przez żołnierza. Potężny robot Gort ratuje kosmitę, ale przy okazji niszczy kilka czołgów. Klaatu nakazuje robotowi, by przestał i zostaje przewieziony do szpitala. Klaatu ma do przekazania ważną wiadomość i żąda spotkania z przedstawicielami wszystkich narodów...

Na fotelu reżysera nowej wersji filmu zasiądzie Scott Derrickson, twórca "Egzorcyzmów Emily Rose". Nad scenariuszem pracuje David Scarpa.

Prace na planie rozpoczną się na początku 2008 roku.

W oryginalnej wersji kosmitę grał Michael Rennie. Keanu Reeves zagra w filmie science-fiction po raz pierwszy od czasu występu w "Matriksie"."

Heheh kolejna fajna rola Keanu, taka dosyc nietypowa :)



No ja też czytałam tego newsa. Nie wiedomo czy to plotka, czy fakt - przekonamy się:) Były już plotki tego typu nie raz.

użytkownik usunięty
sandra_2

Ale teraz mozna to tez przeczytać i na stronie głównej FW ...:)

Właśnie czytalam to na FW i niestety przeczytalam też komentarze :/
"Keanu - drewniana mina" i gorsze...

Dodatkowe info o tym filmie osobiście nie lubię filmów o kosmitach i szczerze nie wiem czy obejrzę ten film

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4436239.html

sea

A ja tam się cieszę :) Chociaż nie nastawiam się na nic wielkiego. poczekamy zobaczymy....

użytkownik usunięty
black_celebration

Tak Kocica niektóre komentarze były poprostu żałosne...a ja mam nadzieje że Keanu sie spisze i stworzy jakas naprawde godną uwagi kreacje wtym filmie...

No i nakręcili. Fabuła przesunięta względem starego filmu z pacyfizmu na ekologię a la Greta Thunberg, ale ta linijka Keanu, że 'muszę się przyzwyczaić do tego ciała' - prima sort. Tutaj już nawet najbardziej antykeanowcy muszą przyznać, że jego twarz okazała się przydatna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones