Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Wszędzie już o tym piszą jak to w poniedziałek o 19.30 w Los Angeles Nasz Keanu niby potrącił dziennikarza który robił mu zdjęcię. Zobaczcie tu http://www.pudelek.pl/artykul/2383/potracil_czlowieka_swoim_porsche/
ale piszę o tym bo to śmieszne żeby oskarżać Keanu o coś takiego kiedy nawet nie był pijany, nie postawili mu zarzutów, w ogóle nic się nie stało po prostu natrętny facet szukał sensacji i za wszelką cenę chciał zrobić Keanowi zdjęcie. I wtedy Keanu ruszył i lekko drasnął faceta, który "runął" na ziemię, zabrali go do szpitala ale nawet lekarze nie wiedzą co mu dolega. Teraz opowiada że mało nie umarł. Dziwne że ostatnio dziennikarze coraz częśćiej zostają potrąceni przez sławne gwiazdy? No nie?

klaudi5

Mmm i co za porównanie do Lindsay Lohan :|
echhh gwiazdy są biedne..

klaudi5

Puedelka nie czytuję, bo to szmata, ale o sprawie słyszałam. Jestem pewna, że fotograf będzie się teraz domagał wielkiego odszkodowania. No i ma swoje 5 minut sławy. A tak naprawdę ci ludzie to często beztalencia (nie trzeba długo ustawiać zdjęcia, wystarczy pstryknąć na "odwal się" żeby skasować forsę) i coraz częściej zwykłe śmiecie (polowanie na gwiazdę, prawdziwą czy urojoną, to bezlitosne przedsięwzięcie, do którego dokładają jeszcze kolorowe magazyny). Nie czytam zasranego pudelka i od lat nie kupiłam kolorowego magazynu. Jetsem z siebie niemalże dumna.

Jorjan

Podziwiam cię Jorjan! Też nieraz już postanawiałam sobie, że "od dziś nie będę czytać tych szmatławców i tych plotek w internecie ale... " no cóż to mnie uzależniło. Co prawda nie ja kupiję te kolorowe pisemka tylko moja mama lub siostra więc codziennie znajdzie się coś do przeczytania. Wszystko co piszą to najwyżej połowa prawdy, ale no cóż to ich praca aby zasypywać nas wymyślonymi ploteczkami, mało gdzie znaleźć można sensowny i prawdziwy artykuł. No to co brawka dla Pani, trzymam za Ciebie kciuki, abyś jeszcze długo wytrwała w swym postanowieniu. Pozdrawiam.

klaudi5

Na onecie też coś takiego jest, ale pod "plotki". Może jest w tym coś prawdy. Oddałem nawet tam koment.
Możecie luknąć :P
http://film.onet.pl/1,4,8,28725846,79050779,3687398,0,forum.html

Szajba

Dlaczego sądzisz, że Depp się stacza????
<za krótki>

CzarnaKrwinka

O Deppie napisałem tak dlatego, że byłem zszkokowany jak się dowiedziałem iż chciał zagrać w komercyjnym filmiku... Pan i Pani Smith. W dodatku wkurzyło mnie jego postanowienie, że kończy z aktorstwem w wieku 50 lat. A kończy jak powiedział bo "nie chce się zestarzeć na ekranie" - co z mojego punktu widzenia znaczy brak szacunku dla fanów i brak szacunku dla swojego zawodu, co wg mnie jest zaszczytem :).
Na ten przykład gdyby Keanu tak powiedział, że kończy z aktorstwem w wieku 50 czy iluś tam lat(bo nie chce się zestarzeć) bym był bardzo rozczarowany, gdyż ja cenie go za wspaniałe kreacje, ambicje, charakter a nie za urodę.
Mam nadzieje, że wyszło zrozumiale :PP
Pozdrawiam :)

Szajba

Co za bzdura. Depp powiedział, że skończy z aktorstwem wtedy gdy jego wybranka życia, Vanessa Paradis, będzie tego chciała. Powiedział że na starość woli zająć się domem i rodziną.

Cyanide

http://film.wp.pl/id,70199,wiadomosc.html

Pozdrawiam :*

Szajba

Dlaczego sądzisz, że Depp się stacza????
<za krótki>

CzarnaKrwinka

Dla czego sądzisz ze Depp sie stacza???

klaudi5

Porsche 911 go potrącił, aaaahhh co za wóz...

tomek100milionow

Dla mnie to trochę dziwne zrezygnować z kariery. Przecież Deep jest teraz na fali , a on już mówi o zakończeniu kariery . Spójrzcie na Hopkinsa i innych starszych aktorów przecież ciągle dobrze grają i są sławni. można by powiedzieć że są u szczytu kariery.

gloin111

ale Depp byl zawsze w czolowce najpiekniejszych ludzi w ogole. moze dla tego? czyz by byl az tak glupi i prozny? nieee, tu chodzi o cos innego.
prawdopodobnie o to ze Depp to prawdziwy artysta i nieodpowiad mu w jakim kierunku zmierza kino.
zaraz ktos spyta: "a wjakim kierunku zmierza?" odpowiadam: w takim a nie innym!

tomek100milionow

Sam przyznał, że chodzi mu o urode. Ale nic jeszcze nie jest pewnego. W Pan i Pani Smith nie zagrał(zresztą nie pasowałby tam w ogóle) a z aktorstwa nie zrezygnował, dlatego napisałem tam przypuszczenie a nie stwierdzenie jak z Pittem, Cageem i Cruisem.

Szajba

Wg mnie Johnny'emu chodzi bardziej o rodzine, a nie urode:)
Zreszta jest jednym z tych aktorow [ tak samo np. Keanu ], ktorzy czasami nie gola się pare tygodni i jakoś szczególnie nie dbają o to co na siebie założą, więc nie powiedziałabym, że jest próżny:)

klaudi5

Jeśli chodzi keanu to możemy myśleć i myśleć a dlaczego ? a czemu? i tak się nie dowiemy w pewnym sensie nie było to zachowanie godne pochwały ale z drugiej strony ciekawej jak byśmy się sami zachowali każdy wie ( z gazet z telewizji ) że ci fotoreporterzy są straszne natrętni ale z drugiej strony taka ich praca, paskudna mogąca nawet zniszczyć czyjeś życie ale praca dla mnie trudne jest postawienie się zdecydowanie po którejś stronie ale mam cichą nadzieje że keanu nie zrobił tego umyślnie
Pozdrawiam

sea

Ja też bym go potrąciła dobrze ze to zrobił ja bym nie chciała żeby paparazzi ciągle łaziło za mną

klaudi5

Facet ma specyficzny fach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones