Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Witam. pzdr dla wszystkich fanów KEANU. mam pytanko jaki jest film z KEANU którego jeszcze nie oglądaliście a bardzo byście chcieli obejrzeć? jaki jest wasz jeden ten jeden jedyny film z KEANU najlepszy a ktory najsłabszy?

R_filmweb

Najlepszy to on nie jest, nie przesadzajmy ;f. Najlepszy film w jakim grał (nie jak grał) to oczywiście "Adwokat Diabła" :] najsłabszym były 2 ostatnie części mitrixa ;f

Antonio_Montana

A dla mnie tam jest the best:) po prostu lubie filmy w których on sie pojawia:)

R_filmweb

Dla mnie też jest the best :) Najlepszy film to oczywiście The Matrix :)
Pozdrawiam :)

R_filmweb

A wiesz, że Cię nie rozumiem? :)
Mógłbym Ci podać jakiś tytuł filmu z Keanu, który chciałbym kiedyś obejrzeć, ale w żaden sposób by to nie oznaczało że go polecam (byłby to "Słodki Listopad", ponieważ lubię czasem pooglądać romantyczne historyjki). Poza tym, tytuł tematu nie ma związku z jego treścią. I na sam koniec, pozbawione znaków przestankowych ostatnie zdanie Twojego postu, brzmi trochę idiotycznie. Nie bardzo wiem, czy chodzi Ci o najlepsze i najsłabsze filmy z Keanu Reevesem, czy te, w których zagrał najlepiej i najgorzej. :)

Najlepszym filmem z nim, jaki widziałem, jest moim zdaniem "Matrix". Warte zainteresowania są także "Przez Ciemne Zwierciadło", "Drakula", "Lepiej późno, niż później" i "Adwokat Diabła".

Najmniej do gustu przypadł mi "Johnny Mnemonic" ze względu na przeszarżowaną wizję przyszłości i infantylną postać kapłana, czy księdza. Pomysł wyjściowy i delfin, to jedyne rzeczy, które mi się w nim podobały.

Keanu lubię ze względu na jego przywiązanie do fantastyki, także jako osobę, ale do jego aktorstwa również mam zastrzeżenia. Nawet w "Adwokacie Diabła", za którego bywa chwalony.

Pozdrawiam. :)

Khaosth

Chodzilo mi o to zeby wymienić dwa tytuły filmów, jeden tytuł to ulubiony film z Keanu a drugi tytuł to najsłabszy film z Keanu. nie wymieniac kilku tylko po prostu jeden ulubiony i drugi ze tak go nazwę "nie-ulubiony". pzdr

R_filmweb

Hmm, więc za ulubiony film z Keanu uznałbym chyba 'Constantine', chociaż ciężką podać taki jeden ulubiony ;)

A najgorszy ? Może niektórzy go lubią, ale według mnie to 'Speed'. Jakiś taki banalny w porównaniu z Constantine, Adwokatem Diabła, czy chociażby Matrixem.

R_filmweb

Również moim ulubionym jest Constantin ^^ chociaż świetny był też w filmie "Krótka piłka" który może nie jest tak znany ale on jest tam słodki :D
Najgorszy film? Nie wiem,nie widziałam wszystkich ale "Mały budda" gdzie Keanu gra "dużego budde" jest trochę badziewny xD

Risika_93

faktycznie 'budda' troche jest przynudnawy:) ale co do speeda to sie nie zgadzam ze to jeden z najgorszych:) speed 2 owszem- szajs- ale przeciez tam juz Reevesa nie bylo :) pzdr

R_filmweb

Jeden z lepszych aktorów, bardzo go lubię.
Widać ,że uwielbia grać w kinie akcji, Sci-Fi lub fantasy.

marlencia_13

Najbardziej podobał mi się w:
1. "Constantine"
2. "Matrix"
3. "Johnny Mnemonic"
4. "Dom nad jeziorem"

Ogólnie moim zdaniem jest bardzo przystojym aktorem

R_filmweb

Ja chciałabym zobaczyć 'Providence', ale że nawet anglojęzyczni fani mają z tym problem, to marne szanse.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones