Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Ma 50 lat, przydałoby sie trochę zmarszczek,a tutaj nic. Czyżby botoks?

kite_clayton

A co innego? Chyba nie wierzysz, że gość w wieku 50 lat nie ma zmarszczek? Oczywiście, że botox. Ale na szczęście nie wygląda jak Mickey Rourke. Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.

Kamilla_mak

Mój dziadek w wieku 90 lat nie miał zmarszczek, prócz tych między brwiami i w kącikach oczu, więc nic mnie nie zdziwi.

Kamilla_mak

nieeeee to nie może być botoks. przecież to Keanu! on po prostu jest zajebisty. ;)

m_anna

Tak, on po prostu jest ideałem mężczyzny :)

CeeTallis

Keanu wiecznie żywy!

kite_clayton

Ukłony dla chirurga, gdyby tylko każda gwiazda kina tak dobrze tolerowała botoks. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego. Z drugiej strony może po prostu ma nieziemskie geny i tyle.

spychu1920

To chyba były naprawdę nieziemskie geny :) Ale ja nie krytykuję, lecz podziwiam. A botoksu nie wstrzykuje chirurg, lecz lekarz medycyny estetycznej, chirurg TNIE po całości, np. robi lifting :)

kite_clayton

Absolutnie nie wierze w żadne operacje plastyczne w jego przypadku.

użytkownik usunięty
Szajba

Tak nie wiesz :) tak samo jak w przypadku Tom Cruze. W zawodzie aktora to normalne że kombinuje się z wyglądem mają kasę a kasę zdobywają wyglądem więc co tu się dziwić.

Faktycznie. Facet, który na co dzień chodzi zarośnięty jak święty Mikołaj, w dziurawych koszulach i trampkach sklejonych taśmą klejącą musi robić sobie operacje plastyczne, bo by zmarszczek mu przyszło. Keanu zrobił sobie z tego co mi wiadomo tylko jeden mały zabieg wycięcia pieprzyka w po lewej stronie zaraz pod nosem. Widać do dobrze między pierwszym a drugim Matrixem. Jedyne co robi teraz to farbuje włosy.

Dobre geny ma i tyle.

użytkownik usunięty
Szajba

50 lat i wygląda na 20 i tłumaczysz to genami :), sorry ale mutantem on nie jest.

No nie przesadzajmy z tymi 20 :) Zresztą ma korzenie kanadyjskie, europejskie, chińskie, zatem trochę na pewno to daje, nie jest to typowy jedno krwisty człowiek jak np. ja gdzie w wieku 50 lat nie będę miał tyle szczęścia co on w kwestii wyglądu :P

użytkownik usunięty
Szajba

Widać nie dasz się przekonać :), cóż Ciebie naciągnął na to że jest młody a jego odpowiednio naciągneli doktorzy.

No cóż. Jak dasz mi jakikolwiek dowód na to, to zmienię zdanie. Póki co nie dysponujesz żadnym. Wyjątkowo młody wygląd o niczym jeszcze nie świadczy.

użytkownik usunięty
Szajba

powiedz to Cher

Dobrze, zrobił sobie operacje plastyczną. szkoda, że najpierw nie wyprostował i nie wybielił sobie zębów, bo wydaje mi się, że to jest priorytet, no ale jak widać Keanu uznał inaczej.

użytkownik usunięty
Szajba

Nawet jak ją ma to przecież co to zmienia ;) a prawdy nikt się nie dowie.

użytkownik usunięty

Cher ma już taki sztuczny ten pysk, że nawet dziecko pozna, że była operowana ze sto razy.

użytkownik usunięty
Szajba

również uważam, że ma dobre geny i to nie są żadne botoksy, bo wystarczy np. spojrzeć na taką dodę czy inne tandetne "gwiazdki", które się "ostrzykują". to samo z operacjami plastycznymi - widać, że ktoś coś poprawiał, a Reeves już od wielu lat wygląda tak młodo.
nawet dorabiali teorie, że jest jakimś nieśmiertelnym wampirem. ;D

ja również. Poza tym gdyby to był botoks to by miał upośledzoną mimikę twarzy w miejscach jego wstrzyknięcia u niego wszystko jest w porządku :D

Szajba

Hmm Keanu nigdy nie miał pieprzyka pod nosem po lewej, ale fakt, że teraz ma tam bliznę, która jest widoczna zwłaszcza wtedy, gdy jest zarośnięty.
Zgadzam się, że jakby miał sobie coś robić, to przede wszystkim wybielić zęby:D ale jest 100% naturalny. Po prostu ma azjatyckie geny, które dają o sobie znać. U Azjatów to normalne, że się wolniej starzeją. Chociaż jak się przyjrzeć najnowszym zdjęciom w dobrej rozdzielczości, to widać skutki mijającego czasu. Jednak nie jest wampirem!:D Szkoda:( Chętnie oglądałabym go w produkcjach filmowych za 50 lat:D Mimo, że nie gustuję w filmach w jakich zwykle grywa, to mam ogromną słabość do niego.

ag268

http://jmount43.files.wordpress.com/2013/03/keanureevestda.jpg tu widać dość dobrze ten "pieprzyk" albo cokolwiek to jest :)

Szajba

Neee to już blizna:) Tu też jest Kevin Lomax: http://www.hotflick.net/flicks/1997_Devil_s_Advocate/997DVA_Keanu_Reeves_008.jpg
a tutaj starsze foto: http://images5.fanpop.com/image/photos/29300000/Keanu-Reeves-keanu-reeves-293129 26-989-1223.jpg tylko zarost i drobne piegi:) Ta blizna to chyba jakiś drobny wypadek.

ag268

Mi się wydaje, że to jednak był zabieg usunięcia pieprzyka. Ale wypadek też faktycznie miał miejsce w tamtym okresie. Nie pamietam dokładnie, ale w jakoś po 1997 roku miał wypadek na motorze.

Szajba

To ile on miał tych wypadków na motorze? Na pewno jeden miał przed '89 i w nim się nabawił tej blizny na brzuchu: https://www.youtube.com/watch?v=Uw2iEluHXFc

kite_clayton

http://static.fjcdn.com/pictures/Keanu_4de914_2469016.jpg :D

Agness_92

O_O Dobre

kite_clayton

Dobra, nie pitolcie. Starzeje się, tylko nienachalnie. Mógłby zagrać Horacego w remake'u dr Quinn.

kite_clayton

Ma nieziemskie geny. Pewnie jest kosmitą.

michael_jackson_filmweb

A ty co tutaj robisz? xD

SweetArtist

Przechodzilem, i zobaczylem Ciebie.

SweetArtist

I znowu.
Nawet sie nie wpisalem, a polecialem.

SweetArtist

Zapros mnie.

SweetArtist

No i co? Musze wyslac podania i trzy zdjecia?

Gozer_Traveler

https://www.youtube.com/watch?v=_EWtH-ii61w
Piosenka na pocieszenie xD

SweetArtist

Nie przeslucham tego, jestem w zlym humorze. "Love song for a vampire" Ciebie ominelo.
Dostal Szambelan xD

Gozer_Traveler

Teraz on jest Twoim wybrankiem serca.

SweetArtist

No zapros mnie glupku.

Gozer_Traveler

Nie mogę na razie. :P

SweetArtist

Dlaczego?

SweetArtist

Sweet do jasnej cholery!! Ile mam czekac?

SweetArtist

Dawid!!!

Gozer_Traveler

Dobra wyślij zapro, napisz coś potem na pw ,ale mi już nie spamuj na blogu, bo naprawdę nie będę już z Tobą pisał.
Nie lubię jak ktoś mnie osacza, źle mi się to kojarzy.
I nie pisz tak brzydko.

SweetArtist

Ale dlaczego mnie wywaliles?
Czy ja to zrobilem?
Sorry za wczoraj.

SweetArtist

Sweet, ja wczoraj bylem nacpany. To cud, ze bylem w stanie z toba pisac, przepraszam jesli napisalem cos zlego, to nie bylem ja... przepraszam.

SweetArtist

Sweet, ja przepraszam. Wczoraj to nie bylem ja.
Bylem zly, za to, ze zwlekales z tym zaproszeniem , no i sie nacpalem.

Gozer_Traveler

No dobrze, ale co ćpałeś dokładnie? Wiesz to może być niebezpieczne.

SweetArtist

Sweet, ja juz nie chce na blogu ci spamowac, dlatego czekalem az bede mial mozliwosc napisac tutaj.
Blagam, bierz to pod uwage.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones