Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
87 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Moja pierwsza i chyba największa pierwsza filmowa miłość <3

MagicStars

moja też i patrząc z perspektywy czasu chyba ostatnia :) uwielbiam go, on ma cos takiego w sobie ze nie sposob go nie lubić :)

MagicStars

I moja. Po wsze czasy ;>

MagicStars

Ja też go uwielbiam. Lata temu poszłam z koleżankami do kina na Małego Buddę i film mnie wyłożył na łopatki. Rola Keanu wryła mi się w pamięć, tak mi zostało do dzisiaj. Po tym filmie Keanu został Jednym z moich ulubionych aktorów.

MagicStars

Moja też <3

Sandra_Kumor

Nieprawda bo moja! :D Kochałam się w nim nieprzytomnie od czasów 'Speed'. A 'Matrix' mnie tylko utwierdził w przekonaniu.

MagicStars

i moja :) uwielbiam go nadal. Wielka szkoda, że takie geny się marnują i boski Keanu nie ma dzieci

MagicStars

Za chwil pare stukni mi 24 lata miłości do Keanu. Po drodze było paru, jakieś skoki w bok, jakieś zauroczenia ale zawsze wracałam do niego. Always and forever :D

KKZientarska

Mamy identyczny staż :D

MagicStars

Moja pierwsza i jedyna aktorska miłość. Od pierwszego obejrzenia teledysku "Rush.." Pauli Abdul. To pewnie już prawie 30 lat XD ...

MagicStars

Kocham go od 1994 roku nieprzerwanie. On jest wybrańcem, jedyny niepowtarzalny Keanu

MagicStars

Czytając to wszystko nie można się nie zaśmiać ;)
Oj, dziewczyny...
I jak wy chcecie poznać fajnego faceta, jeśli startujecie od ideału? :P

MagicStars

Marta wstawaj, obudź się - zesrałaś się.

MagicStars

Hollywood powinno byc z Niego dumne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones