Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Juz tlumacze o co mi chodzi. Nie powinniscie jechac po tym aktorze i po jego fanach, lecz zamiast tego opisac jego zdolnosci najbardziej obiektywnie jak to mozliwe i uzywajac rozsadnych argumentow starac sie udowodnic innym zasadnosc swego stanowiska. dlaczego? bo bluzgi tylko utwierdzaja fanow w ich przekonaniu, uwazaja sie za meczennikow gdy ktos obraza ich i ich idoli :). wiem ze takich wypowiedzi bylo juz sporo ale przykladow mniej opanowanych wypowiedzi tez troche jest. opisze co o nim mysle: mimika - brak, pomijajac sytuacje silnych emocji. na ogol jego twarz nic nie wyraza, role sa blizniaczo podobne, czesto dretwo odegrane. jest oczywiscie kilka filmow w ktorych spisal sie niezle np. moje wlasne idaho, matrix (zagral - jak w wielu swych filmach - jakby byl totalnie zagubiony, nie wiedzial co tu robi ale w tym filmie akurat bylo to baaaardzo na miejscu :). jak na aktora jest zbyt niesmialy przed kamera. nadrabia natomiast zaangazowaniem w swa prace (np. przygotowania do roli w matrixie) reeves to przyklad typowego czlowieka showbiznesu; zrobil kariere charyzma i wygladem - i nie przeszkadza mi to zwlaszcza, ze z tego co zaobserwowalem jest wspanialym czlowiekiem; skromnym (niezwykle rzadkie w holywood!!!) ktory sporo sie wycierpial w zyciu (smierc siostry, dziewczyny, dziecka, przyjaciela!!!!! :_( ) i - co najwazniejsze - nie jest materialista i ceni sobie szczera przyjazn. co tu jeszcze napisac? jest wg mnie najprzystojniejszym facetem holywood. aha, jest mankutem jak ja!!! a mankuci sa z tego co slyszalem kreatywni i uczuciowi - i na swoim przykladzie potwierdzam! 5/10

RipperJack

Najeżdżanie na jakiegokolwiek aktora jest nie na miejscu.
Tak na marginesie to chcę Ci pogratulować. Racja argumentacja to podstawa. Ty uważasz, że gra średnio\słabo ale potrafisz znaleźć dobre strony. I nie wstawiasz 1\10 jakby to zrobiła duża część osób pisząc podobne argumenty jak ty.
A co do mnie. To na pewno znajdziesz, co myślę o Keanu Reevesie :).
Pozdrawiam.

Szajba

Wlasnie obejrzalem "adwokata diabla" film xtra a jesli idzie o Reevesa - jak na razie to w zadnym filmie w ktorym go widzialem nie zagral lepiej (nie wszystkie widzialem) - tu wypadl naprawde dobrze choc wciaz do Pacino mu daleko.

RipperJack

No do Pacino to raczej daleko nie jednemu sławnemu.
Dla mnie Keanu to bardzo dobry aktor, lecz przy Pacino wymięka, niestety:(.
P.S polecam film "Na fali" oraz "Słodki Listopad"
Pozdrawiam.

Szajba

"Słodki lisopad" to pierwszy film z Keanu, jaki widziałam... A i z Charlize też.
"Adwokata diabła" sobie nagrałam i czekam, aż będę miała czas żeby obejrzeć... I w końcu zobaczę, jak gra Al Pacino :)

Mandally

Szajbo, przykladow twojej opinii o Reevesie jest tu wiecej niz dosc :). Od kilku dni zagladam na filmweb ale wczesniej byla to jedynie bierna obserwacja i spodziewalem sie twej wypowiedzi pod moim tematem. Dzieki. "Na fali" nie widzialem, ale "Slodki listopad" tak. I niestety uwazam ze zagral tam jak zwykle :\. Widzialem twoj temat na stronie Oldmana: zycze ci abys - jesli spelnisz swe marzenie - byl conajmniej rownie dobrym aktorem jak on :). Pozdroofka.

RipperJack

Co do Oldmana to uważam, że aktor z niego wspaniały. W każdej roli jest wspaniały, lecz jak podkreślam, że ja go po prostu nie lubię i tyle, lecz nie oceniam sympatii, ale umiejętności aktorskie, które oceniam na 10. Pozdrawiam.

RipperJack

Jak tak patrzę, to sporo tu na forum tandety argumentacyjnej w obie strony. Jedni wychwalają boskie brązowe oczy, inni plują, że drewno. Czyli jak zwykle najlepiej odpalić samemu z 10 filmów z panem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones