Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

...ostatnio kupił jednak posiadłość w Los Angeles: dom ma pięć łazienek, wielki pokój telewizyjny i
saunę. Przed domem zasadził drzewa oliwkowe, sprowadzone specjalnie z Hiszpanii. Jeszcze kilka lat
temu Keanu był dla nastolatek tym, kim jest dla nich obecnie Leonardo DiCaprio. Wierne fanki zmartwi
pewnie to, że Keanu nie wygląda teraz najlepiej. Schudł ponad 20 kg i obciął włosy. Podobno cierpi na
anoreksję, brukowe gazety rozpisują się na temat AIDS."

Po cholerę ktoś wypisuje taki bzdury w biografii na filmwebie? Ma dom z 5 łazienkami, przed domem
drzewka, a tak w ogóle to ma anoreksję, AIDS i koklusz. Ktoś chyba upadł na głowę.

1992kamil

Podpisuje się pod tym.

1992kamil

Jak przeczytałem całą tą jego filmwebową biografie to spadłem z krzesła....... jak ktoś może takie głupoty wypisywać

1992kamil

Dokładnie.

prof_mateusz27

Ja też ;) A jeszcze większe głupoty widziałam u Colina Firtha (powoduje podwyższony poziom estrogenów po obu stronach Atlantyku...) u Cichopkowej (Wszystko się zaczęło, kiedy Kasia pojawiła się na świecie 7.10.1982 roku. Już od pierwszych minut życia nie dawała spokoju rodzicom. Robiła wszystko by tylko być zauważoną. Odkąd nauczyła się mówić wszystkie wierszyczki i pioseneczki stały się jej przyzwyczajeniem...) i u wielu innych. Ktoś to powinien sprawdzać i redagować, bo aż oczy bolą :D

Elestirne

przynajmniej pośmiać się można i spuścić zasłonę milczenia na te głupoty

1992kamil

Szkoda, że nie widać który "yntelygent" to napisał. Ewidentnie pomylił portale. Powinien się kundlić dla Faktu czy Pudelka...

1992kamil

Z tekstu zgadza się kawałek o DiCaprio jako konkurencji dla Reevesa wśród nastolatek.

TangoAndWaltz

Może tam parę osób pokaprysi, ale sezonowa moda na amantów istnieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones