PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740813}

Outsiderka

The Bad Batch
5,2 10 914
ocen
5,2 10 1 10914
4,9 14
ocen krytyków
Outsiderka
powrót do forum filmu Outsiderka

Nikt nie zauważył, że główna bohaterka nie ma od początku prawej ręki, potem w scence z wycinaniem ręki kobiety z playboya nie ma lewej i potem jak idzie z pistoletem wraca do braku prawej ręki? Pozdro dla uważnych. ;D

AskMe_NoQuestions

Mysle, ze chyba Ty nie zauwazyles, ze te scene ogladasz w lustrze, czyli wyglada, ze to lewa, a tak naprawde prawa... Pozdro od uwazniejszych;-)

mia_81

Ups. To dziękuję za korektę. ;P

AskMe_NoQuestions

A nie ma sprawy ;):P

mia_81

Nie, jednak nie. To nie chodzi o lustro. Zrobiłem screeny, szkoda, że tu nie można dodawać. Pokazałbym Ci. ;| ;p Zwróć po prostu uwagę, na moment kiedy ogląda zdjęcia i dodaje sobie rękę. Stojąc przodem, nie ma lewej. A potem zobacz ogólne zdjęcie, że nie chodzi o lewą w tym filmie. Czas 26:54, 28:18. Albo ja po prostu głupi jestem. Ale zobacz to, proszę. ;D

AskMe_NoQuestions

Nadal obstaje przy swoim;-) Laska patrzy w lustro, a Ty patrzysz w to lustro razem z nia. Stan sobie tez przed lustrem i zamachaj prawa reka, w lusterku zobaczysz jakby lewa, ale nie daj sie zwiesc;):P;):P;) podpowiedz - odciela z gazety lewa reke lasce, zeby w lusterku zastapilo jej brakujace... prawe...

mia_81

No nie, Mia. Spójrz na to w ten sposób. Wyobraź sobie, że Ty jesteś tą bohaterką, wyobraź sobie, że to Ty stoisz w lustrze. Patrząc na perspektywę, że ona stoi przodem nie ma lewej. A co do tego drugiego czasu, ona jest tyłem, nie ma prawej, nawet jeśli w wyobraźni przekręcisz ją, jakby stała przodem, wyjdzie, że nie ma prawej. ;P

AskMe_NoQuestions

Oj, nie przekonam chlopaka... To zgodzmy sie, ze sie nie zgadzamy ok?;) Pozdrawiam!

mia_81

Hm. Dziwnie to brzmi. Zgodzić na niezgodzenie. ;D Ale no dobrze, bo ja z kobietą też nie mam szans, więc zapewne nikt nikogo nie przekona. Może kiedyś podyskutujemy na inny temat, będzie ciekawie. ;P

AskMe_NoQuestions

Eee tam zaraz 'nie mam szans'... Nie poddawaj sie tak szybko;) Chetnie z Toba podyskutuje. Swoja droga ciekawe czy mamy podobny gust filmowy...:P;)

mia_81

Ja się nie poddaje, po prostu nie lubię się kłócić z kobietami. ;P To może napisz co mniej więcej trafia w ten Twój gust i zobaczymy? :)

AskMe_NoQuestions

A zajrzyj na moj profil, jest tego duuuzo;) Ciekawa jestem Twoich upodoban;-)

mia_81

Hm. Poniekąd trafiasz we mnie. Z tym że ja bardziej obstaje przy horror, thriller, psychologiczny, czasem komedia, ale mam blokadę że tam musi być Jim Carrey. No I reszta to bardziej w stylu jak Never Back Down, Helikopter w ogniu. I nie zauważyłem, żeby oglądała Wentworth, a w sumie chyba raczej by Ci się spodobało. No i z komedii takich bardziej krótkometrażowych, bo te odcinki są bardzo krótkie to The last man on earth. Chyba, że jednak widziałaś, to przepraszam. ;P a, i bardzo lubię bajki, takie jak Arka Odpłynęła, Rabusie fistaszków itp. Taki duży dzieciak ze mnie. ;D

AskMe_NoQuestions

Hmm Never Back Down wyglada ciekawie, musze nadgonic. Byly czasy, kiedy ogladalam mase filmow o sztukach walki. Co do Wentworth, to pronowalam, ale glowna bohaterka mnie strasznie irytuje, poza tym wychowalam sie na oryginale i mam ogromny sentyment;)
http://www.filmweb.pl/serial/Więźniarki-1979-114768

mia_81

Hm. A ja nie widziałem oryginału, więc chyba też czas nadgonić. Co do Never Back Down, jest 3 części. Mi 3 nie chciało znaleźć po samym wpisaniu Never Back Down, więc jak będziesz mieć ten sam problem, to po prostu dopisz do tego No surrender i wtedy na pewno znajdzie. :)

ocenił(a) film na 6
AskMe_NoQuestions

Łot de fak men. Proszę, powiedz, że to tylko prowokacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones