PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741135}

John Wick 2

John Wick: Chapter 2
6,8 110 961
ocen
6,8 10 1 110961
6,9 27
ocen krytyków
John Wick 2
powrót do forum filmu John Wick 2

dla mnie jeszcze lepsza część od 1, kawał dobrego zabijania i fajny klimat akcji w Rzymie, polecam :-)

ocenił(a) film na 5
klarenss

Muszę się z tym nie zgodzić gdyż w 1 akcja i wszystko co się tam działo było zrobione w miarę sensownie i w MIARĘ realistycznie jak na taki gatunek filmowy. Druga część niestety odeszła od pierwowzoru i polecieli ostro po bandzie. W pierwszej scenie już taka głupotę z tym pościgiem zrobili, a dalej już było tylko gorzej. Nieśmiertelny Johny i przeciwnicy pchający się pod lufę... Sceny akcji totalnie powtarzalne. Strzał, strzał i przewrotka, strzał, strzał i znowu to samo i tak przez 3/4 filmu. Nie to ze nie lubię filmów akcji, bo lubię ale w tej części już nie było tego "czegoś" co w 1 i mała różnorodność scen akcji. Jedyna ciekawa i inna od wszystkich była chyba scena w metrze.

ocenił(a) film na 8
CHUDYx

Zgadzam się z Tobą brakowało tego klimatu z pierwszej części, o czym już wcześniej pisałem. Ogólnie dobra jest dwójka ale...ma małe niedoróbki.

ocenił(a) film na 6
CHUDYx

Przychylam się do opinii. Pierwsza część znacznie lepsza, choć Johny to nadal Johny :)

ocenił(a) film na 6
CHUDYx

Dla mnie zakończenie rozłożyło drugą część.

Chandox

czekamy na cz3 johny vs reszta swiata :)

ocenił(a) film na 6
CHUDYx

zgadzam się, miałem identyczne odczucia po zobaczeniu dwójki. Pierwsza część jak dla mnie kultowa, dawno nie było tak dobrego filmu akcji, przede wszystkim tak jak napisałeś była zrównoważona a niestety dwójka grubo przesadzona

ocenił(a) film na 7
CHUDYx

Scena w metrze to był jakiś żart. Ja rozumie, że to trzeba na pełnej petardzie, ja rozumie, że pewne prawidła, ale w świecie ogarniętym fobią terroryzmu z kamerami na co drugim winklu w metrze jechana jest sieczka i nie ma żadnych służb, patroli, nadzoru, etc. Bajki są fajne, ale nie takie lukrowane.

użytkownik usunięty
sucinum

- "w metrze jechana jest sieczka i nie ma żadnych służb, patroli, nadzoru"
Może nie ma, żeby niepotrzebnie nie antagonizować i nie obrazić niczyich uczuć religijnych ? ;-)

ocenił(a) film na 3
sucinum

To nie jest świat ogarnięty fobią terroru, to zupełnie inny, nierealistyczny świat.

ocenił(a) film na 6
CHUDYx

przynajmniej pies przeżył..ilu z was pomyślało "O nie znowu ?"

ocenił(a) film na 7
klarenss

Jestem świeżo po premierze i szczerze mówiąc pierwsza część mi się bardziej podobała, aczkolwiek widowisko nadal cudowne :D

ocenił(a) film na 8
klarenss

Ja bym to podsumował w inny sposób. Jeżeli lubisz jak najwięcej strzelania z różnych broni obejrzyj drugą część, a jeżeli lubisz klimat rodem z Sin City to zdecydowanie jedyneczka :) Obydwie pozycje godne obejrzenia :)

klarenss

Czy można obejrzeć nie oglądając nigdy części 1?

ocenił(a) film na 8
Aligatorek

można, jest nowa historia, a później pewnie i tak obejrzysz 1ke żeby porównać :P

klarenss

OK dzięki.

ocenił(a) film na 8
klarenss

Mam takie same odczucia :D Dwójka lepsza niż pierwsza część. Fabularnie miało to wszystko jakiś sens i czekam na trzecią, prawdopodobnie ostatnią część ale pewnie jak dobrze na tym zarobią to będą próbowali robić kolejne... Na które też będę czekał :D

ocenił(a) film na 9
klarenss

Też tak uważam :) A jeśli nie lepsza, to na pewno tak samo dobra, co jest rzadkością w przypadku sequeli. Bardzo mi się podobało, że rozwinęli ten podziemny świat i wprowadzili nas głębiej w zasady w nim panujące i jakimś cudem uniknęli przy tym łopatologicznego tłumaczenia. Zdecydowanie mam ochotę na kolejną część.

klarenss

zajebisty taniec śmierci uwieńczony wspaniałymi headshotami -czekam na J.W 3 :) która pewnie nastąpi

klarenss

Mnie tylko jeden fakt zirytował. Nagle wszyscy ludzie na ulicach to płatni zabójcy :) Trochę za dużo ich. Może jakby z 5 na miasto było to ok ale nie na każdym rogu i kroku setka zabójców haha. Ale sceny acji rewelacja jak te headshoty sprzedawał to zabawa przednia. No i klimat film zachował pierwszej części więc jest dobrze. Teraz pewnie schowa się w jakimś klasztorze w chinach :D I będzie uczył się zabijania mieczem :D

ocenił(a) film na 3
RadoslawKamil

Tak konwencja, choć nie. Nazwałby ich raczej płatnymi ofiarami, bo genaralnie do niczego innego nie służą jak tylko do tego by szybko umrzeć.

ocenił(a) film na 7
klarenss

Akcji więcej, więcej zabawy a jednak.....

rozumiem że to film akcji, nie wymagajmy za dużo od scenariusza, ale jednak tak PODSTAWOWE wątki fabularne jak motywacja głównego bohatera powinny się jakoś zgadzać.
a tu często były naprawde głupie błędy logiczne i to naprawde w przekroju 1 kartki scenariusza (więc scenarzysta nie powinien tego przegapić)

ocenił(a) film na 9
BartasBartas

Co prawda to prawda ale to nie zmienia faktu że to kawał porządnego kina dla facetów jakiego nie było od lat.Ogólna średnia 6,9 jest w moim mniemaniu nieco krzywdząca.

użytkownik usunięty
Skril3x

Może jak więcej osób zagłosuje to średnia się podniesie, na imdb ma średnią 7,8.

ocenił(a) film na 8
klarenss

Może ta część jest trochę słabsza ale tylko trochę. Dużo strzelaniny, zabijania. Wick szaleje kładąc pokotem szeregi killerów. Dobre kino akcji. Może mniej klimatu jedynki...

ocenił(a) film na 3
klarenss

dawno nie widziałem tak durnej parodii filmu akcji. Myślałem że utrzyma poziom 1 części a tu totalne dno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones